Pivní portfolio piv Maxmilian pro rok 2016


POLIBEK 11


SKRYTÝ SATYR 12


RED MAX 14°

Polotmavý speciál typu „BOCK“ Silné polotmavé pivo, historicky pocházející od mnichovských sládků, vařené k významným příležitostem a svátkům. Náš velikonoční „bock“ se vyznačuje temnou karmínovou barvou, bohatou a hustou pěnou, kterou mu propůjčila kombinace čtyř sladů, z toho dva slady pochází přímo z bavorské oblasti. Chmelovou hořkost mu pak dodává kombinace tří chmelů, díky které získal i zajímavé aroma. Vyšší hořkost, potlačená karamelová sladkost, bohatá pěna, zajímavé chmelové aroma, vysoká pitelnost – to jsou synonyma tohoto velikonočního moku.


SVĚTLÝ LEŽÁK 11°

Vaří se celoročně. Světlý ležák plzeňského typu vařený dle tradiční receptury, moravské slady dodávají pivu vyváženou chuť se středním řízem. příjemné aroma i hořkost mu dodávají chmele ze Žatce, zejména žatecký červeňák, který patří mezi nejkvalitnější chmele celého světa.


POLOTMAVÝ SPECIÁL 13°

Vaří se celoročně. Polotmavý speciál v němž se snoubí plnost sladové, jemně karamelové chuti, podtržené vyšší chmelovou hořkostí. Tato kombinace surovin dodává pivu nasládlou vůni s příjemným chmelovým aroma, pobízejícím k dalšímu napití.


TMAVÝ SPECIÁL 14°

Listopad, prosinec. Pro milovníky hutných avšak ne příliš hořkých piv zde máme tmavý speciál. Temnou barvu a plnou chuť získal díky pěti druhům moravských sladů, je charakteristické bohatou a vyváženou chutí s výrazným karamelovým až kavovým aroma, jemnou nevtíravou hořkost mu dodává žatecký poloraný červeňák.


VÍDEŇSKÝ LEŽÁK 12°

Červen až prosinec. Ležák měděné barvy s plnou sladovou chutí a sametovou pěnou, jemně kořeněné až oříškové aroma se zde snoubí s vyšší hořkostí, která dodává pivu vysokou pitelnost. Po napití překvapí plnost po které následuje dlouhé postupné doznívání všech chutí.


MiniMax

Květen, červen, červenec, srpen, září. Osvěžující lehké pivo pro horké letní dny s Minimem alkoholu 2% a Maximem osvěžení, chmeleno na třikrát, vychlazené umí osvěžit a zároveň neztratilo říz a chuť poctivého piva. Nefiltrované, nepasterované s jemným zákalem.


G-MAX

Květen, červen, červenec, srpen, září. Osvěžující lehké pivo s 2% alkoholu pro horké letní dny s příchutí šťavnatého růžového grepu, vychlazené umí osvěžit a zároveň neztratilo chuť piva, chmeleno na třikrát, nic není ponecháno náhodě. Nefiltrované, nepasterované s jemným zákalem, prostě G-Max.