Exkurze nebo rovnou pronájem celého pivovaru? Není problém

Den v pivovaru nejen pro vášnivé nadšence piva

Součástí pivovaru je také příjemné posezení v salonku, s kapacitou od pěti do dvaceti míst k sezení s možností pořádání rodinných oslav, firemních večírků, obchodních jednání a exkurzí. Samozřejmě spojených s ochutnávkou všech druhů piv, přímo z ležáckých tanků.

Pivovar Kroměříž zve organizované skupiny návštěvníků k exkurzi výrobních prostor. Během prohlídky pivovaru, obklopené vůní sladu, nahlédnete do tajemství výroby piva Maxmilian.

Exkurze provádíme na přání zákazníka po písemné nebo telefonické rezervaci pro 5 až 20 osob.

(obchod@pivomaxmilian.cz, telefon 702 204 988, 797 990 689).

Cena prohlídky a degustace – 250,- Kč na osobu.

Cena zahrnuje odborný výklad o vaření piva, historii pivovaru, degustaci všech druhů vyráběných piv Maxmilian z ležáckých tanků a na cestu domů dárek v podobě zlatavého moku Maxmilian.

K degustačnímu posezení v salónku pivovaru je možno přiobjednat občerstvení dle přání zákazníka nebo ho může zajistit pivovarnická restaurace Maxmilian U Mincovny. Občerstvení není součástí prohlídky, je hrazeno zvlášť.

Objednejte si elektronický poukaz na našem eshopu

Originální dárek pro vaše blízké

Dopřejte netradiční zážitek svým blízkým a přátelům. Objednejte si elektronické poukazy na řízenou degustaci a exkurzi právě teď. Dárek, který máte do 5 minut.

Projděte se s námi pivovarem

Užijte si virtuální prohlídku našeho pivovaru